Michał Gawlak

radca prawny

Wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez Radę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Łodzi pod numerem ŁD-M-1919. Specjalizuje się w prawie spółek, prawie podatkowym, w tym międzynarodowym prawie podatkowym.
[Więcej >>>]

Skontaktuj się

O mnie

Witam Cię serdecznie na moim blogu! Nazywam się Michał Gawlak i jestem radcą prawnym.

Od zawsze pasjonują mnie pasjonaci, przedsiębiorcy wizjonerzy, zmieniający oblicze naszego świata, nie bojący się stawiać wyzwań codzienności. Obserwuję ich na co dzień – działają bez względu na porę, ryzyko biznesowe, czy też przeciwności prawne.

Chcę brać udział w przełomowych zmianach w ich branży, wspólnie przechodzić przez różne stadia rozwoju firmy. Od aplikacji mobilnych, instytucji finansowych, marketplaców, domów mediowych, game developerów, czy tez producentów i dystrybutorów przedmiotów codziennego użytku.

Fascynującym jest odkrywać pasje innych ludzi, ich pomysł na biznes oraz źródło sukcesu.

Jeszcze bardziej ekscytujące jest wzięcie udziału w ich przygodzie, wspierając w jednych z najważniejszych filarów każdego biznesu – budowie odpowiedniej struktury korporacyjnej.

Zachęcam Cię do lektury! Jeśli chcesz zobaczyć, o czym piszę, zajrzyj do zakładki O blogu >>, a jeśli chcesz się ze mną skontaktować, zajrzyj do zakładki Kontakt>>

Michał Gawlak
radca prawny

***